Скоро в кінотеатрі Маяковського

10 життя / 10 Lives
з 2 травня

 

Усім відомо, що коти мають дев'ять життів. Також кажуть, що вони ліниві, примхливі та часто неприязні до тих, хто їх оточує. Але навіть найзарозуміліші з них – просто милі пухнастики порівняно з котом на ім'я Беккет! Та незабаром його повсякденне життя зміниться. І не один раз, а цілих десять! Коту доведеться перевтілитися в інших тварин та відчути їхнє життя на власній шкурі, щоб нарешті почати цінувати своє власне.

 

 

В прокаті: з 2 травня

Формат: 2D

Тривалість: 1:28

Жанр: комедія, мультфільм, сімейний

Виробництво: 2024, Велика Британія, Канада

Режисер: Кріс Дженкінс

Актори: Мо Гиллиган, Сімон Ешлі, Софі Оконедо, Зейн Малик, Дилан Ллевелин, Джеремі Свіфт, Білл Найї

Королівство планети мавп / Kingdom of the Planet of the Apes
Королівство планети мавп
Kingdom of the Planet of the Apes
з 9 травня

 

Режисер Вес Болл вдихає нове життя в епічну франшизу, події якої розгортаються через кілька поколінь після правління Цезаря. Мавпи – домінуючий вид, який гармонійно співіснує, а люди приречені на життя в тіні. Поки новий тиранічний мавпячий вождь будує свою імперію, одна молода мавпа вирушає у виснажливу подорож. Ця мандрівка змусить поставити під сумнів усе, що вона знала про минуле, і зробити вибір, який визначить майбутнє як мавп, так і людей.

 

 

В прокаті: з 9 травня

Формат: 2D

Жанр: бойовик, фантастика

Виробництво: 2024, США

Режисер: Уес Болл

Актори: Фрейя Аллан, Кевін Дюран, Дічен Лакмен, Вільям Х. Мейсі, Оуен Тіг, Пітер Макон, Ніл Сенділендс, Сара Вайсман, Ейка Дарвілл, Лидия Пекхэм

Уявні друзі / If
з 16 травня

 

«IF» розповість історію про дівчинку, яка переживає важкий досвід, а потім починає бачити уявних друзів, яких люди залишили позаду, коли вони виросли.

 

 

В прокаті: з 16 травня

Формат: 2D

Жанр: драма, комедія, сімейний, фентезі

Виробництво: 2024, США

Режисер: Джон Красінські

Актори: Фібі Воллер-Брідж, Емілі Блант, Раян Рейнольдс, Метт Деймон, Сем Роквелл, Джон Красінські, Стів Карелл, Вінс Вон, Аквафіна, Себастьян Маніскалко