Скоро в кинотеатре Маяковского

Творець / Archive
с 16 июля

 

2038 рік. Молодий вчений Джордж Елмор працює над справжнім штучним інтелектом, що буде еквівалентом людського інтелекту. Його останній прототип майже готовий, і починається найбільш ризикована фаза. Адже його прихованою метою є возз'єднання зі своєю покійною дружиною.

 

 

В прокате: с 16 июля

Формат: 2D

Длительность: 1:40

Жанр: фантастика

Производство: 2020, Велика Британія, Угорщина, США

Режиссер: Гэвин Ротери

Актеры: Рона Мітра, Тео Джеймс, Тобі Джонс, Стейсі Мартін, Пітер Фердінандо, Джереми Вилер, Ханс Петерсон

Ураган / Force of Nature
Ураган
Force of Nature
с 16 июля

16+

Детектив поліції у відставці під час урагану разом з іншими мешканцями опиняяється замкненим у багатоповерховому будинку. Там же група небезпечних злочинців планує провернути пограбування.

 

 

В прокате: с 16 июля

Формат: 2D

Жанр: бойовик

Производство: 2020, США

Режиссер: Майкл Поліш

Актеры: Мел Гібсон, Кейт Босуорт, Еміль Хірш, Девід Зайас, Стефани Кайо, Вільям Кетлетт, Тайлер Джон Олсон, Свен Теммел, Рей Эрнандес, Джаспер Полиш

Безжальний / Unhinged
с 30 июля

 

Рейчел спізнюється на роботу, коли вона стикається з незнайомцем, чиє життя привело його до відчуття безпорадності і незначущості, на світлофорі. Незабаром Рейчел дізнається, що вона і всі, кого вона любить, стають ціллю цього чоловіка, який вирішив здійснити свій останній вчинок і дати їй серію смертельних уроків. Так Рейчел потрапляє в небезпечну гру кота і миші, яка доводить, що ми ніколи не знаємо, як близько знаходимося від людини, яка може зірватися з ланцюга.

 

 

В прокате: с 30 июля

Формат: 2D

Жанр: трилер

Производство: 2020, США

Режиссер: Деррик Борте

Актеры: Рассел Кроу, Джиммі Сімпсон, Гебріел Бейтман, Карен Пісторіус, Майкл Пападжон, Енн Марі Лейтон, Сильвия Грэйс Крим, Люсі Фауст, Остин П. МакКензи, Девін А. Тайлер