Скоро в кинотеатре Маяковского

Нереальний КОПець
с 4 марта

 

За особистим зверненням Президента України, всі діти чиновників мають вчитися і працювати в Україні. Начальник поліції Петро Бурундяк викликає з Америки сина Василя і влаштовує його працювати патрульним до управління поліції в Одесі. Досі основною роботою Василя Бурундяка було витрачання батьківських грошей, але зараз це задоволення вже в минулому. Напарником Василя стає суворий лейтенант Богдан Громов, який отримав наказ підготувати Василя Бурундяка до Поліцейського чемпіонату України, на якому вже через місяць буде присутній сам Президент. Чи вдасться Василю перетворитися з кволого мажору в зразок українського поліцейського, який поки думає лише про те, щоб не зіпсувати свій манікюр, заряджаючи табельну зброю?

 

 

 

 

В прокате: с 4 марта

Формат: 2D

Жанр: комедія

Производство: 2021, Україна

Режиссер: Александр Беляк

Актеры: Дмитро Ступка, Станіслав Боклан, Ганна Саліванчук, Богдан Юсипчук, Борис Барский

Рая та останній дракон / Raya and the Last Dragon
с 4 марта

 

Колись давно у фантастичному світі під назвою Кумандра люди та дракони жили разом у злагоді. Але коли зловісні чудовиська, знані як Друни, почали загрожувати жителям, дракони пожертвували собою, щоб врятувати людство. 500 років потому монстри повернулись, і самотня воїтелька Рая мусить відшукати останнього дракона, щоб зупинити Друнів назавжди. Однак під час подорожі вона дізнається, що для того, аби врятувати світ, магії драконів замало. Потрібна ще й довіра.  

 

 

В прокате: с 4 марта

Формат: 2D

Жанр: бойовик, комедія, мультфільм, мюзикл, пригоди, сімейний, фентезі

Производство: 2021, США

Режиссер: Дон Холл, Карлос Лопес Эстрада, Пол Бріггс, John Ripa

Актеры: Келлі Марі Трен, Аквафіна

Скайлайн 3 / Skylin3s
с 11 марта

Коли невідомий вірус загрожує дружньому співіснуванню іншопланетних гібридів та людей, капітан Роуз Корлі має приєднатися до складу спеціально підготовленого загону та відправитись на місію до чужого світу, щоб врятувати те, що залишилося від людства.

 

В прокате: с 11 марта

Формат: 2D

Длительность: 1:53

Жанр: бойовик, фантастика

Производство: 2020, Велика Британія

Режиссер: Лайам О `Доннелл

Актеры: Ліндсі Морган, Джонатан Ховард, Деніел Бернхард, Рона Мітра, Наоми Танкел, Чарли Юн, Джереми Фицджералд, Иева Андреевайте, Джеймс Космо, Александр Сіддінг

Ніхто / Nobody
с 18 марта

 

Хатч Менсел живе простим, непримітним життям, поки одного разу не натрапляє на групу небезпечних бандитів. Ставши на захист жінки, він сам перетворюється на мішень впливового гангстера, який прагне помсти. Тепер увесь свій гнів, що Хатч довгий час стримував всередині, вирветься назовні і відкриє його найтемніші сторони.

 

 

В прокате: с 18 марта

Формат: 2D

Длительность: 1:32

Жанр: бойовик, кримінал, трилер

Производство: 2021, США

Режиссер: Ілля Найшуллер

Актеры: Боб Оденкірк, Конні Нільсен, Крістофер Ллойд, Жан-Поль Ману, Пол Эссимбр, Хамберли Гонсалес, Арая Менгеша, Гейдж Манро, Пэйсли Кэдорат, Олексій Серебряков