Кіноафіша на 20 липня

Думками навиворіт 2 / Inside Out 2
13:30 

 

Продовження мультфільму від Disney та Pixar повертає глядачів у свідомість новоспеченої підлітки Райлі. Головна контора у голові дівчини зіштовхується з раптовим виселенням, щоб звільнити місце для чогось вкрай несподіваного: нових Емоцій! Радість, Печаль, Гнів, Страх та Відраза вже давно успішно працюють разом. Тому вони не знають, що відчувати, коли зʼявляється Тривожність. І, схоже, вона прийшла не сама.

 

 

В прокаті: с 13 червня

Формат: 2D

Жанр: комедія, мультфільм, сімейний, фентезі

Виробництво: 2024, США

Режисер: Келси Манн

Актори: Емі Полер, Філліс Сміт, Льюіс Блек, Тоні Хейл, Ліза Лапіра, Мая Гоук, Джун Скуіб

Нікчемний я 4 / Despicable Me 4
10:00, 11:45, 15:15, 17:00 

 

Повернення улюбленого анімаційного хіта «Нікчемний я» від Illumination на великих екранах! Для Ґру та його дівчаток розпочинається новий етап життя, адже вони вітають нового члена сім’ї – Ґру молодшого, який точно знає як насолити татові. Проте перед героями постає новий виклик у вигляді небезпечного супротивника, тож на родину чекає грандіозне протистояння сповнене гумору та неймовірних пригод!

 

 

В прокаті: с 4 липня

Формат: 2D

Тривалість: 1:23

Жанр: комедія, мультфільм, пригоди, сімейний

Виробництво: 2024, США

Режисер: Кріс Рено

Актори: Джої Кінг, Софія Вергара, Стів Карелл, Вілл Феррелл, Крістен Віг, Міранда Косгров, Стів Куген, Хлоя Файнмен, Стівен Колберт, Дена Гайер

Забери мене на Місяць / Fly Me to the Moon
18:45 

 

Скарлетт Йоганссон і Ченнінґ Татум у гостросюжетній комедії, події якої розгортаються на тлі історичної посадки космічного корабля «Апполон-11» на Місяць. Коли імідж NASA майже зазнав краху, талановита маркетологиня Келлі Джонс розпочинає безпрецедентну промо-кампанію, щоб виправити ситуацію. Цим вона неабияк ускладнює роботу над висадкою усій команді NASA. Проте коли Білий дім вирішує, що місія є надто важливою аби її провалити, Келлі доручають зняти фальшиве приземлення як запасний варіант. Безкомпромісна боротьба за першість розпочинається.

 

 

В прокаті: с 11 липня

Формат: 2D

Жанр: комедія, мелодрама

Виробництво: 2024, США

Режисер: Грег Берланті

Актори: Скарлетт Йоханссон, Вуді Гаррельсон, Ченнінг Татум, Пітер Джекобсон, Джим Реш, Рей Романо, Джо Крест, Колин Вуделл, Крістіан Кліменсон, Билл Барретт


Скоро в прокаті
з 25 липня 2024
з 15 серпня 2024
з 22 серпня 2024